Türk Kobilerimiz Kamerun'da Buluşuyor

KAMERUN PROJESİ

Türk firmalarının markalaşması, Dünya pazarında etkin bir şekilde yerini alması için yeni oluşturulan sistemin ikinci adımı atıldı. Bu adımla birlikte Afrika’nın en önemli noktasından biri olan Kamerun’un başkenti Yaunde’de 200 Türk firması buluşuyor.

Toplam 4100 m² kapalı ve 3200 m² açık alanda hizmet verecek olan Türk Mahall AVM her ayrıntı göz önüne alınarak planlanmıştır. Her şeyden önce çağdaş bir iletişim alt yapısı kurularak ziyaretçilerin, katılımcıların ve müşterilerinin Dünya’yla bağlantılarının sürekli olması sağlanmıştır. Restoran, kafetarya, business center, güvenlik gibi hizmetleriyle misafirlerinin ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Türk Mahall AVM açık alanı sayesinde iş ve tarım makinaları, prefabrik yapı sergilenmesi güç ürünler içinde ideal bir mekan olup pek çok ticari etkinliğe ev sahipliği yapmak amacıyla uluslararası standartlarda hizmet verebilecek şekilde planlanmış Kamerun ve diğer CEMAC (Gabon, Ekvador Gine, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Çad , Orta Afrika) ülke halklarının hizmetine sunulmuştur.

Türk Mahall içerisinde her firmanın kendi markası ile satış yapabileceği sistemi oluşturmak için 2. ülke Kamerun'da harekete geçti.Her firmanın perakende ,toptan,e-ticaret satışlarının yapılacağı hizmet ile firmalarının kendi markalarını tanıtmaları hedeflenmektedir.Bu satışlar Türk Mahall’in kendi yazılım portalı üzerinden gerçekleşecektir. Ürünün siparişi alındığı andan itibaren müşteriye en kısa sürede ulaşabileceği sistem altyapısı oluşturulmuştur.

 

NEDEN KAMERUN? Tıklayınız....

EĞER SİZ DE BİZE KATILMAK İSTİYORSANIZ, HEMEN RANDEVUNUZU ALIN ve YERİNİZİ AYIRTIN. KATILIMCI OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

KAMERUN TANITIM VİDEOSU

kamerun kamerun kamerun kamerun

kamerun kamerun kamerun kamerun

 kamerun