Türk Kobilerimiz Ruanda'da Buluşuyor

RUANDA PROJESİ

Firmaların markalaşması için yeni bir sistemin adımı atıldı. Bu adımla birlikte Afrika'nın en önemli noktasında, en güvenli başkenti Kigali'de 240 Türk firması buluşuyor.

Ruanda'nın Başkenti Kigali'de 7500M2 alanda imalatçı firma bir araya gelecek. Kobilerimiz ürünlerini sergileyecekleri 25M2'lik alanda kendi markaları ile aracısız direkt satış yapacaklardır.

Türkmahall içerisinde her firmanın kendi markası altında satış alanı ve satış danışmanı bulunacaktır. Satış danışmanları Türkmahall'in tedariği ve sorumluluğunda olacaktır. 

Türk Mahall içerisinde her firmanın kendi markası ile satış yapabileceği sistemi oluşturmak için Ruanda'da harekete geçti.Her firmanın perakende ,toptan,e-ticaret satışlarının yapılacağı hizmet ile firmalarının kendi markalarını tanıtmaları hedeflenmektedir.Bu satışlar Türk Mahall’in kendi yazılım portalı üzerinden gerçekleşecektir. Ürünün siparişi alındığı andan itibaren müşteriye en kısa sürede ulaşabileceği sistem altyapısı oluşturulmuştur.

 

Türkmahall Avm'si içerisinde firmaların ürünlerinin toptan satışı gerçekleştirilebilecektir.

İnternet üzerinden toptan ve perakende satış yapılacaktır. Bu satış Türkmahall'in kendi yazılım portalı üzerinden gerçekleşecektir. Ürünün siparişi alındığı andan itibaren komşu şehirlere en kısa sürede ve tek bir ürünün dahi müşteriye ulaştırılmasını sağlayacak altyapı oluşturulacaktır.

NEDEN RUANDA? Tıklayınız....

EĞER SİZ DE BİZE KATILMAK İSTİYORSANIZ, HEMEN RANDEVUNUZU ALIN ve YERİNİZİ AYIRTIN. KATILIMCI OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

RUANDA TANITIM VİDEOSU

ruanda ruanda ruanda ruanda